Osvětlení

Pro váš komfort a pohodlí nabízí iControl hned několik řešení jednoduchého ovládání osvětlení. Pouze pomocí jediného přenosného dotykového panelu (např. iPad) budete moci manuálně ovládat jednotlivá svítidla v každé místnosti vašeho domu.

Díky systému iControl si přizpůsobíte intenzitu osvětlení a vytvoříte ve vašem domově vhodnou atmosféru a příjemné prostředí pro každou situaci. Můžete si vybrat z již naprogramovaných světlených scén pro různé příležitosti – např. sledování televize, posezení s přáteli, rodinný oběd, intimní večer ve dvou – nebo si navolit své vlastní scény. Pouze jediným dotykem se vybraná svítidla nastaví na optimální intenzitu a nepotřebná svítidla se zhasnou. Stisknutím jediného tlačítka můžete v domě vytvářet a měnit atmosféru přesně tak, jak – například pro průběh večírku s přáteli – potřebujete: od slavnostního osvětlení při příchodu, až po intimní osvětlení obývacího pokoje či terasy pro dezert a konverzaci či poslech hudby.

O tom, že systém iControl se právem nazývá „inteligentní“, se přesvědčíte s funkcí automatického ovládání svítidel v závislosti na denním světle, čase či přítomnosti osob v prostoru – bez lidského zásahu budou svítidla reagovat například na změnu denního světla či přítomnost osob v místnosti.

K tomu abyste při odchodu z domu měli jistotu, že po Vás nezůstalo některé svítidlo rozsvícené, poslouží centrální vypínač. Pomocí něj jedním dotykem všechna svítidla zhasnete nebo naopak rozsvítíte.

Systém iControl

Vyberte prosím sekci, kterou chcete zobrazit.
created by CTECH s.r.o. ©2011
© 2011 Develop Tech s.r.o. All rights reserved