NEW Office Showroom

Společnost DevelopTech, s.r.o. spolupracovala na projektu vytvoření nového showroomu společnosti EXX, která se zabývá poskytováním služeb spojených s návrhy a realizací interiérů a osvětlení. Jejich nový showroom a sídlo se nachází v Karlovarské ulici na Praze 6, v budově, která sama o sobě názorně ukazuje, jak je v dnešní době možné zařídit bytové i nebytové prostory. 

 recepce společnosti EXX

Kromě moderně zařízených interiérů zde můžete narazit na různé možnosti nasvícení prostor. V reálu uvidíte nejmodernější trendy (jako je například LED osvětlení či „neviditelná“ světla integrovaná do stěn či stropů)

recepce společnosti Exx

Nedílnou součástí je právě také využití moderní technologie (konkrétně systému Control4), pomocí kterého lze ovládat světla a audio a video techniku. Společnost DevelopTech zajistila pro tento showroom zmíněný audio a video systém společnosti Samsung, ovládaný dotykovým panelem a řízený systémem Control4.

 

 vstup do sídla společnosti exx   Zasedací místnost ve společnosti EXX   chodba v Exx    

V showroomu EXX vždy narazíte na odborné specialisty, kteří Vám velice rádi pomohou vybrat nejlepší produkt dle Vašich představ. Tak neváhejte a běžte si osobně vyzkoušet unikátní interiérové výrobky nebo popřemýšlet o koupi nového doplňku do svého bytu.Obývák v showroomu EXX   Obývák v showroomu společnosi EXX 

 

 

 

Office Showroom

Vyberte prosím sekci, kterou chcete zobrazit.

 
 
showroom loft showroom office showroom
created by CTECH s.r.o. ©2011
© 2011 Develop Tech s.r.o. All rights reserved