Novinky

Panasonic Smart VIERA

Seznamte se s televizorem Panasonic Smart VIERA. Ten promění obyčejné sledování televize na nový svět plný multimediálních zážitků. Jak jistě od televizorů společnosti Panasonic očekáváte, nabízí Smart VIERA celou paletu možností připojení. Na širokoúhlém televizoru můžete na obrazovku přenášet multimédia z celé domácnosti, procházet web rovnou z pohovky a chatovat nebo používat službu Twitter a mnoho dalších. Nyní jdou televizory Panasonic Smart VIERA ještě o krok dále. Nejmodernější dálkové ovládání – od nového ovladače s dotykovou plochou po chytrý telefon nebo tablet – zvyšuje flexibilitu při interakci s televizorem. Navigace nyní přináší ještě více funkcí a přitom zůstává díky pokročilému uživatelskému rozhranní intuitivní a snadno se ovládá. Takže bez ohledu na váš styl nebo potřeby vám televizor Panasonic Smart VIERA poskytne vše, abyste si zábavu užili jako nikdy předtím.

Smart Viera


Snadné ovládání

I když je televizor VIERA plný high-end technologií, společnost Panasonic se zaměřuje na snadné používání a ovládání. Vaše zážitky spojené se zábavou by totiž měly být ve všech směrech nezapomenutelné. Díky rozhranní VIERA Connect můžete rychle a intuitivně přistupovat k on-line aplikacím a procházet po Internetu – nyní s ergonomickým ovladačem s dotykovou plochou pro snadné posouvání. Nebo si můžete stáhnout aplikaci VIERA Remote App. Ta vám umožní pohodlně používat chytrý telefon nebo tablet k hraní her, přenášení obsahu do televizoru a z televizoru nebo jako dotykovou obrazovku. U televizorů Smart VIERA si můžete sami vybrat podle svého stylu.

 televize Panasonic Smart Viera

Konstrukce

Koncept designu VIERA se zaměřuje na jednoduchost: charakteristickým prvkem nových plazmových a LCD televizorů VIERA je jednolité sklo uvnitř tenkého, avšak výrazného kovového nebo křišťálového rámu. Všechny modely jsou nadčasově stylové a elegantně zvolené materiály a vynikající zpracování jsou jasnými znaky mimořádné kvality televizorů VIERA.

 

Kvalita obrazu

Televizory Panasonic VIERA jsou známé úchvatnou kvalitou 2D a 3D obrazu s přirozenými barvami, vysokým kontrastem a zobrazením rychlého pohybu bez rozmazání. Takže ať se rozhodnete pro plazmový nebo LCD televizor VIERA, můžete si být jisti, že vás vtáhne do dění a ukáže vám celý nový svět zábavy – v pohodlí vašeho domova. Nejnovější modely televizorů VIERA NeoPlasma nabízejí úžasnou hodnotu až 2500 Hz FFD. Ta se dokonale hodí pro ostré zobrazení akce a sportovních přenosů v kombinaci s nejtmavšími odstíny černé barvy a širokou škálou reprodukce barev.
 

Smart Viera

Síťové funkce

Jako multimediální centrála domácnosti vám televizor Smart VIERA poskytuje úplný, snadný přístup k fotkám, videím a dalšímu obsahu – bez ohledu na to, kde jsou uloženy. Konektory HDMI jsou nezbytností pro připojení televizoru VIERA k dalším zařízením s vysokým rozlišením a konektor USB je přesně to, co potřebujete pro připojení externího zařízení s pevným diskem. Ale televizory VIERA toho dokážou ještě více: díky vestavěné síti WiFi a DLNA může televizor VIERA komunikovat s ostatními zařízeními v domácnosti – můžete tak do televizoru bezdrátově přenášet multimédia uložená v kompatibilním počítači nebo rekordéru s pevným diskem, nebo se prostřednictvím směrovače připojit k internetu.

 

Ekologie

Plazmové a LCD televizory VIERA jsou vybaveny mnoha funkcemi pro úsporu energie, které sníží vaše náklady na energii. Plazmové televizory VIERA se navíc zcela obejdou bez použití škodlivých chemických látek, jako je olovo, a nabízejí mimořádně dlouhou životnost, která snižuje množství odpadu a usnadňuje recyklaci. "Eco ideas" Panasonic představují pravidla na ochranu klimatu pro celou společnost -- od výroby až po finální produkt.

 

 


Zdroj: www.panasonic.cz/html/cs_CZ/Výrobky/Televizory+VIERA/Smart+Viera 

Zpět na výpis novinek

created by CTECH s.r.o. ©2011
© 2011 Develop Tech s.r.o. All rights reserved