Novinky

Slavnostní otevření nového showroomu

Dne 26.1.2012 proběhlo, v Karlovarské ulici na Praze 6, slavnostní otevření showroomu společnosti EXX (jejíž hlavní činností je poskytování služeb spojených s návrhy a realizací interiérů a osvětlení (studie a 3D vizualizace, projekční činnost, světelně technické výpočty, zpracování technické specifikace a projekční / výrobní dokumentace, koordinace realizační fáze, instalace, zprovoznění, záruční a pozáruční servis.), na kterém také spolupracovala společnost DevelopTech, s.r.o

Showroom společnosti Exx

V tomto novém showroomu můžete obdivovat široký sortiment luxusního nábytku, osvětlení a další neotřelé interiérové kousky. Také si díky společnosti DevelopTech můžete v praxi vyzkoušet americký systém Control4, díky kterému se za pomocí dotykového panelu řídí veškeré osvětlení a audio a video technika společnosti Samsung. Můžete se tak nechat inspirovat nejnovější technologií zakomponovanou do reálného prostředí.

 V showroomu EXX vždy narazíte na odborné specialisty, kteří Vám velice rádi pomohou vybrat nejlepší produkt dle Vašich představ. Tak neváhejte a běžte si osobně vyzkoušet unikátní interiérové výrobky nebo popřemýšlet o koupi nového doplňku do svého bytu.

 

 

Zpět na výpis novinek

created by CTECH s.r.o. ©2011
© 2011 Develop Tech s.r.o. All rights reserved