Novinky

Main point Karlín

Budova Main Point Karlín se nachází prakticky v centru Prahy. Objekt je situován v atraktivní lokalitě na Praze 4 s výbornou dopravní dostupností. Nabízí bohaté spektrum služeb a komfortní zázemí. Najdete zde kancelářské prostory, restaurace a obchody. Na veškerý chod dohlíží nepřetržitá ostraha a správa budovy. V okolí jsou dostupné veškeré veřejné služby (pošta, banky, čerpací stanice, luxusní hotel a kongresové centrum Hilton a jiné)

Samotný projekt Main Piont Karlín si klade za cíl vytvořit nový standard kancelářského prostředí. Lidé na pracovišti tráví více než třetinu dne a okolní prostředí má velký vliv na to, jak se cítí a jaký podávají pracovní výkon. V podstatě v projektu jde tedy o to, zajistit na pracovišti čerstvý vzduch, denní světlo, logické členění prostoru, komunikační centra a klidná pracovní místa. V budově se například nachází střešní zahrada, budova nabízí možnost otevření oken i ve vnitřních částech, celý systém ventilace a chlazení je navržen tak, aby respektoval přirozené proudění vzduchu. V MPK také nikde nejsou tmavé odstíněné kanceláře, závislé na umělém osvětlení. To je zajištěno díky zvýšení podhledových ploch u vnitřních i vnějších oken, tak je tedy sváděno do místností více denního světla.

Společnost DevelopTech je generálním dodavatelem audio vizuální techniky a komplexního řídicího systému Control4 pro společnost Kooperativa, která se do prostor Main Point Karlín stěhuje v květnu 2012. U tohoto systému se bude jednat o nejrozsáhlejší instalaci v Evropě.

Zpět na výpis novinek

created by CTECH s.r.o. ©2011
© 2011 Develop Tech s.r.o. All rights reserved