Novinky

Budova Main Point Karlín vyhrála prestižní soutěž.

Kancelářská budova Main Point Karlin uspěla v developerské a architektonické soutěži MIPIM Awards v Cannes. Budova v pražském Karlíně získala prvenství mezi více než stovkou projektů ze 47 zemí světa, a stala se tak nejlepší administrativní stavbou loňského roku.

Společnost DevelopTech je generálním dodavatelem audiovizuální techniky a komplexního inteligentního systému Control4 pro společnost Kooperativa, která se do prostor Main Point Karlín stěhuje v květnu 2012. 

Administrativní budova Main Point Karlín

Soutěž se každoročně koná ve francouzském Cannes v rámci veletrhu MIPIM - největšího veletrhu nemovitostí a investičních příležitostí v Evropě. "Ocenění je pro nás velkou motivací a potvrzením, že i u nás mohou vznikat projekty, které se svojí kvalitou řadí k absolutní světové špičce," uvedl ředitel a předseda představenstva PSJ INVEST Martin Jaroš.

Main Point Karlin je technologicky vybavená administrativní budova o pronajímatelné ploše 22 000 m2. Mezi architektonické zajímavosti patří výrazné fasádní pilíře, které fungují jako slunolamy nebo chlazení budovy za pomocí říční vody. Velký důraz byl podle developera kladen také na kvalitu vnitřního prostředí. O komfortní větrání se stará moderní systém indukčních jednotek, které nevydávají žádný hluk.

Kancelářská budova loni získala také ocenění v evropské realitní soutěži International Property Awards, pořádané ve spolupráci s Google, The New York Times a Bloomberg Television.

Společnost PSJ INVEST působí na českém trhu 16 let. Má za sebou řadu developerských projektů v souhrnné rozloze přes 181 000 m2 administrativních a obchodních center, komerčních center a průmyslových parků či bytových domů a rezidenčních areálů.

 

Zdroj: www.novinky.cz


Zpět na výpis novinek

created by CTECH s.r.o. ©2011
© 2011 Develop Tech s.r.o. All rights reserved