Novinky

Loewe SoundBox

Hudba může být stálým společníkem, ať jste venku s MP3 přehrávačem nebo u Vás doma. Nový Loewe SoundBox je ideálním přístrojem pro každou místnost. Ať ho umístíte do ložnice nebo dětského pokoje, kuchyně či obývacího pokoje - díky Loewe Soundboxu máte veškeré funkce neustále po ruce, přímo na přístroji je možné přehrávat CD nebo připojit iPod/iPhone, samozřejmě také poslouchat rádio. Navíc, vše je stále dostupné bez nutnosti zapojení do nějaké domácí sítě, jejíž ovládání nebývá vždy nejjednodušší. Spolu s minimem problémů při provozu prozradí příslušnost ke značce nezaměnitelný, individuální design.

Dva čtyřpalcové širokopásmové reproduktory a digitální stereofonní zesilovač dodávají Soundboxu plný, vzdušný projev, přičemž hudba může přicházet z opravdu velké škály zdrojů, počínaje klasickým rádiem a konče CD přehrávačem. Tituly skladeb uložené jako MP3 soubory a RDS informace FM tuneru se zobrazují na integrovaném displeji spolu s časem přehrávání, popřípadě časem reálným. Přehrávána může být také hudba z iPod/iPhone, k jejich připojení slouží integrovaný dock na horní stěně přístroje. Navíc, elegantní skříň na sobě nenápadně nese také konektory pro připojení USB, 3,5mm Jack konektoru s linkovým vstupem a sluchátkovým výstupem.

loewe soundbox

Loewe Sounbx dodá šmrnc každé místnosti. Je klasický, ale zároveň moderní a jeho design svými hladkými liniemi a čistými proporcemi pozvedne prakticky jakýkoli prostor. A nebyla by to Loewe, kdyby nešla zákazníkovi v jeho požadavcích vstříc ještě dále, barevné sladění přístroje je možné realizovat na základě osobních požadavků, znovu a znovu.

Zdroj: www.loewe.cz


Zpět na výpis novinek

created by CTECH s.r.o. ©2011
© 2011 Develop Tech s.r.o. All rights reserved