Novinky

Control4 plně disponibilní

Od letošního roku je software Control4 plně disponibilní i na našem trhu a má vynikající technickou podporu. Control4 je technologie, která spojuje elektroniku skrz intuitivní rozhraní. Umožňuje ovládat teplotu, světla, hudbu, filmy a bezpečnostní systém celého domu z jakéhokoliv místa. Funguje na principu jediného ovladače, díky kterému můžete například pouštět domácí kino a stmívat světla spolu s úvodními titulky filmu nebo vypnout všechny televize v domě v době, kdy mají děti dělat domácí úkoly. Dále také muže ovládat vaše světla, žaluzie, rolety, topení a klimatizaci a vy tím snižujete spotřebu energie. V neposlední řadě lze díky Control4 například hlídat zámky dveří a bezpečnostní kamery nebo nastavit upozornění pro případ, že zapomenete zavřít dveře od garáže, apod.

Control4 je velice spolehlivý, praktický a plnohodnotný systém domácí automatizace. Jeho cena je přijatelná pro každý domácí rozpočet. Ke všemu je Control4 neomezeně rozšiřovatelný, takže uživatel může začít základním systémem a poté klidně postupně přidávat funkce, které jemu osobně nejvíce vyhovují a které nejvíce využije.

Veškeré produkty Control4 je velice jednoduché nainstalovat a to jak do nových tak do již existujících objektů. Dokáže využívat jak drátové, tak bezdrátové technologie, takže se například při rekonstrukci nemusí sekat do zdí. Instalaci lze zvládnout za několik dní či hodin.

Control4 je velice jednoduchý na používání. Všechno zařízení v domě budete ovládat bez spousty zbytečných ovladačů, bez složitých návodů nebo větších znalostí v oblasti programování.

Zpět na výpis novinek

created by CTECH s.r.o. ©2011
© 2011 Develop Tech s.r.o. All rights reserved