Internetové služby

!! Společnost DevelopTech nabízí pevné připojení pomocí optické sítě za cenu xDSL připojení !!

Co může být v oblasti Internetových služeb lepší?

Zapomeňte na dial-up či bezdrátové Wi-Fi připojení. Vysoká rychlost a kvalita, neomezený čas, jednoduchost instalace a provozu - to jsou klíčové vlastnosti této internetové služby, kterou lze navíc do budoucna jednoduše posílit dle Vašich potřeb. Maximální důraz je kladen na kvalitu a komfort internetové služby. Provoz je zcela transparentní - všechny provozované aplikace mají stejnou. Samozřejmostí je možnost poskytnutí pevné veřejné IP adresy a nabídka řady užitečných doplňkových služeb.

Doporučené využití internetové služby:

  • Internetová služba umožňuje přenos multimediálních aplikací v reálném čase a v nejvyšších streamovacích rychlostech (internetová rádia a televize - v současnosti např. Česká Televize či hudebního kanálu Óčko), dále rychlé stahování filmů, hudby či grafických a jiných dat.
  • Samozřejmě lze internetovou službu využívat i pro všechny běžné internetovské aplikace - surfování, e-banking, komunikaci s úřady, e-mail, FTP, on-line hry apod. 
  • Uživatele interaktivních aplikací také jistě potěší vysoká rychlost odezvy daná technicky pokročilejším řešením než např. u ADSL nebo Internetu po kabelové TV.


Technické informace internetové služby:

  • Internetová služba je dostatečně výkonná jak pro připojení jednoho, tak i několika počítačů v rámci jedné domácnosti.
  • Internetovou službu lze využívat na takřka jakémkoliv (i starším) počítači, vybaveném síťovou kartou.  
  • Pro připojení jednoho počítače doporučujeme kvůli bezpečnosti softwarový firewall instalovaný na počítači, pro více počítačů je vhodné využít samomat. zařízení-směrovače (routeru) s integrov.firewallem. 
  • Směrovač zároveň poslouží k propojení více počítačů v rámci bytu a to dle typu směrovače i bezdrátově.
created by CTECH s.r.o. ©2011
© 2011 Develop Tech s.r.o. All rights reserved