Control4 - Inteligentní systém

Člověk si v dnešní době stále více uvědomuje svou potřebu většího domácího pohodlí. Proto na trh pronikají inteligentní systémy pro ovládání domácností, které dokážou obstarat jak zmíněné pohodlí, tak i například bezpečí obyvatel.  Automatizované inteligentní systémy dokážou rozsvěcet a zhasínat svítidla, regulovat topení, zabezpečit dům, hlídat zavření oken, ovládat multimédia, ozvučení i domácí kina a další podobná zařízení, která musí za normálních okolností obyvatel domu ovládat ručně.


Inteligentní systém ovládání domu Control4 společnosti iControl integruje veškeré přednosti inteligentního systému a je vyvinutý tak, aby jej bylo možné instalovat do novostaveb i již zrealizovaných staveb bez nutnosti úpravy stávající kabeláže. Inteligentní systém iControl je navíc velmi flexibilní, prověřený jak v rezidenční, tak i kancelářské a hotelové oblasti a hlavně je dostupný za velmi příznivé ceny !!!


 

Od letošního roku je software Control4 plně disponibilní i na českém trhu a má vynikající technickou podporu. Inteligentní systém iControl umožňuje zvyšovat komfort, bezpečnost a efektivitu. Člověk může pohodlně řídit veškeré příslušenství domu za pomocí jediného dotykového displeje, díky kterému má přehled o celém domě a to rychle a z jednoho místa.  Dotykové displeje se dělají v nejrůznějších provedeních tak, aby splnily všechny požadavky zákazníků.


 
Díky produktům inteligentního systému Control4 můžete sloučit všechny technologie domácnosti dohromady a ovládat je způsoby, o kterých se Vám ani nesnilo. Společnost iControl nabízí kompletní řadu cenově dostupných produktů značky Control4.

Inteligentní systém iControl

Vyberte prosím sekci, kterou chcete zobrazit.
created by CTECH s.r.o. ©2011
© 2011 Develop Tech s.r.o. All rights reserved