iControl

Již řadu let jsou nám ze všech stran nabízeny inteligentní řídící systémy pro ovládání našich domů a bytů, které za nás dokážou rozsvěcet a zhasínat svítidla, regulovat topení, zabezpečit dům a pustit si oblíbený film nebo hudbu z centrální videotéky. Nové trendy v této oblasti sledujeme většinou jen z povzdálí, jelikož se jedná o řešení, která pro většinu z nás jsou cenově nedostupná, nebo vyžadují náročné zavedení v objektech, kde jsou již zrealizovány standardní elektrorozvody.

Řídící systém společnosti iControl, integruje veškeré přednosti inteligentního systému a je vyvinutý tak, aby jej bylo možné instalovat do novostaveb i již zrealizovaných staveb bez nutnosti úpravy stávající kabeláže. Řídící systém iControl je navíc velmi flexibilní a za velmi příznivé ceny.

Mozkem systému iControl je americký systém pro ovládání domů Control4, který je vedle značek Crestron a AMX nejmladším ze tří předních produktů v oblasti řídících systémů. Jedná se o plně funkční systém, prověřený v rezidenční, kancelářské i hotelové oblasti, který je ve srovnání s obdobnými produkty plnohodnotný avšak cenově mnohem dostupnější.

Od letošního roku je software Control4 plně disponibilní i na našem trhu a má vynikající technickou podporu. Řídící systém iControl umožňuje zvyšovat komfort, bezpečnost a efektivitu.

Komplexnost, dostupnost, flexibilita

Spojení moderních dotykových panelů systému Control4 by nemohlo fungovat bez kvalitní plně inteligentní výkonové části silnoproudých instalací – českého výrobce INELS. Systém iControl využívá elektroinstalaci Inels, která je ekonomickou alternativou sběrnicového systému EIB / KNX. Hlavními přednostmi tohoto systému jsou komplexnost (systém dokáže ovládat celou silovou elektroinstalaci – od osvětlení, přes topení až po audio / video techniku), cenová dostupnost a nekonečná flexibilita z hlediska výběru ovládacích prvků (systém je kompatibilní se všemi značkami: od nejrozšířenější ABB až po luxusní ovladače Gira).

Výjimečné spojení

Řídící systém iControl je kombinací 3 systémů: inteligentní elektroinstalace Inels, systém pro ovládání médií (audio, video) a bezdrátové dotykové rozhraní, což představuje jedinečné spojení vysokého komfortu za výhodnou cenu. Díky produktu iControl se tak přínos inteligentních systémů stává dostupný nejen pro luxusní rezidence, ale i pro běžné domácnosti.

O nás

Vyberte prosím sekci, kterou chcete zobrazit.

icontrol
 
 
 
 
showroom loft showroom office showroom
created by CTECH s.r.o. ©2011
© 2011 Develop Tech s.r.o. All rights reserved