Audiovizuální technika

V naší nabídce profesionální audiovizuální techniky najdete produkty od nejrůznějších dodavatelů.  Společnost DevelopTech je například distributorem systému Loewe.

LOEWE

Audio systémy Loewe nabízí velice propracovaný design. Televizory, rekordéry, domácí kina či reproduktory této značky přinášejí jedinečné zážitky. Cílem společnosti DevelopTech je zprostředkovat tuto působivou atmosféru i Vám.

Naším úkolem je zajištění kompletních služeb – od konzultace až po dodání produktu Loewe – a to včetně profesionální montáže. Co to pro Vás znamená? Díky našim zkušenostem se můžete plně soustředit na to nejdůležitější – na to, jak stylově si zařídíte zbytek interiérů.

V jednoduchosti je krása. Značka Loewe přináší do interiérů individuální řešení již od roku 1923. Všem příznivcům kvalitního designu nabízí možnost kombinovat high-tech inovace, pěkný vzhled a jednoduchost do působivých celků. Produkty značky Loewe poznáte na první pohled podle minimalistického designu, smysluplných inovací a nezaměnitelné jedinečnosti. Vaší pozornosti jistě neujdou především čisté linie v elegantní a nadčasové podobě. Své zážitky z audia či videa můžete navíc obohatit vybraným příslušenstvím z velké škály doplňků. Společnost Loewe díky své jedinečnosti získala přes 200 ocenění za design.Televizory, Blu-ray přehrávače, DVD a HDD rekordéry, audio systémy a reproduktory této značky jsou proslulé svým vytříbeným stylem, který splňuje kritéria i náročných zákazníků. Veškeré komponenty této značky můžete navíc libovolně kombinovat a sestavit si tak řešení, které právě potřebujete. Klíčovou výhodou televizí, rekordérů a reproduktorů Loewe jsou široké možnosti upevnění. Dají se jednoduše upevnit na zeď, podlahový či stolní stojan a mnoho dalších míst. Jejich design si tedy snadno přizpůsobíte svým potřebám. Na Vás bude zvolit jen tu správnou barvu předních panelů a intarzií. Díky tomu nemusíte při navrhování interiérů svou kreativitu ničím omezovat.

Dopřejte svým interiérům audio techniku na vysoké úrovni…
Připojte se k našim klientům, kteří si již spokojeně užívají exkluzivní produkty značky Loewe !!!Výhody spolupráce s námi:
Usilujeme o maximální spokojenost každého zákazníka, nabízíme profesionální služby s individuálním přístupem, pracujeme kreativně a s citem pro detail, dodáváme kompletní příslušenství a navíc si sestavy značky Loewe můžete vyzkoušet v reálném prostředí v jednom z naši showroomů.

Audiovizuální systémy

Vyberte prosím sekci, kterou chcete zobrazit.
created by CTECH s.r.o. ©2011
© 2011 Develop Tech s.r.o. All rights reserved